Fee chat xxx shba farmer dating network

Dhe se latsua e madhruar e Zotit ton, nuk sht q ka as grua , as fmij. Ska dshim se ai mendjelehti jon fliste t pavrteta ndaj All-llahut. Ndrsa, ne kemi pas menduar se as njerzit, as xhint nuk flasin gnjeshtra prkitazi me All-llahun, 6. Po veq ni problem mujta me vrejt se kur e startojsha me ndegju e tani e preksha pauz ne do do vende mu bllokojke e tani prap mu deshke me kthy prej fillimit me e startu.naten e mir kalfoshit shum mir zoti e bekoft xhdo musliman dhe sidomos ate qe e beri me te let per gjdo njeri qe deshiron te falet .e te shkoj drejt rruges se "ALLAHUT"te madheruar lutjet tona shkojne vetem tek ZOTI jon i madheruar AMIN Selam alejkum kjo faqe e juaj asht shum e qelluar vetem zoti i madhruar ju shperbleft me lule te ju per te mirat qe i fitoni ne boten e pergjithshme.veten keshtu fitohen sevapet ne ket bot.

Dhe se ka pasur burra prej njerzve, q krkonin ndihm prej disa xhinve dhe ashtu ua shtonin atyre edhe m shum arrogancn. Dhe se ata (njerzit) kan menduar, si keni menduar edhe ju, se All-llahu nuk ka pr t ringjallur ask. ne fund vetem si mysliman ishalla dalum nga kjo bot me shahadet. Es-Selamu Al-lejkum paqja dhe meshira e all-llahut qoft mbi ju nese keni mundesi Kuranin Fisnik*Leximi Shqip* me e ba bashk sepse kam nevoj per disa Besimtare qe ta degjojne (downloadojeni dhe mesisht bejeni Upload ne Faleminderit per mirkuptim. Kush deshiron te nenshkruaj peticionin per:"kunder largimit te vajzave me mbulesa nga institucionet arsimore" mund te hyj ne "

Isadhe MUHAMMEDI Alejhimus-selam perse ne te gjith muslimanet thojm qe jem por nuk dim ose duam te falemi nje dit te gjith nje jet to te ndrrojm askush nuk ejetoi ket jet pa ulut njeher bile te allahu skem ku shkojm prej tij iqofshmi fal besoj dhe do te besoj gjitheher ne zot selamen alikem ju pershendes te gjith ata qe e dojn allahun dhe qe besojn ne allahun qe i vetm aj asht nje ne ket bot dhe qe aj naj ka krijua te gjitha gjerat qe ikem dhe gjith te mirat qe ikem pas dhe qe i kem sod ishalla allahu jav ndriqon rugen te gjith ve nat te mir un e adhuroj fen islame me shpirt po veq njo o vllezer tju them se dikush veq per sy e faqe shkon ngjami e i fal 5 vaktet e bon zi e terr e tani kishe po falna veq nasht se allahi e she e ja kthen nkit dunja se len konin per nat dynja selam alejkym te gjithve ooo zot imadh te dua me gjith zemer o zot ti per neve je nje zemer edhe xhamija neve na dihmon per knon perdova edhe zot ti je i pari te dua me gjit zmer zot im zot im te dum por ti neve na ki lind kush tjete Selam Alejkum vellezer e motra sa i perket fes islame feja me e bukur esht edhe shum e paster ne e gjitha aspektet sa i perket moralit ata qe jan musliman e kan edhe zemren e pasur i pash hsum shenime ktu esht hera e par qe kycem sa i perket kosovari qe kishte shkru koh me heret ju kisha lut ata qe si perkasin ksaj fe te mos ofendojn ktu faleminderit mirkuptim SELAMUN ALEJKUM...

q udhzon n t vrtetn, andaj ne i besuam atij dhe Zotit ton, kurrsesi nuk do tia shoqrojm m ak 3.

jam fillesatre sa kam fillu me u fal faqja e website e juaja me ka ndihmuar shume i faleminderoj se pari ALLAHUT qe ju dha mundsin per me kriju kete faqe qe tergon se si te falemi edhe gjithashtu juve sepse animacioni eshte shume i qart dhe po me ndihmon shume ALLHU NA MBROJT GJITHNJE EDHE na dhasht shendet edhe force qe te ndjekim rrugen kah AI Esselamu Alejkum Vellezer e Motra ju Pershendes Nga Zemra Allahu Ju rujt Insha Allah e Ata te cilet Nuk Jan Ne Rrug Te Allahut Allahu insha Allah i Udhezon ammiinn Esselamu Alejkum Allahu Ju Ndihmoft Insha Allah...

Aman me tregoni se tja nis te falem sepse nuk kam haber!!! A DALLOHEN 5 KOHET E NAMAZIT SIPAS LUTJEVE APO SIPAS REKATEVE DHE SYNETEVE ? Adem Ramadani All-llahu t shprbleft me gjehnet se prej muzikes nuk ka knaqsi knaqsia e muzikes sht 5 minuta sa sgjat knga e knaqsia e All-llahut sht prgjith All-llahu t shprbleft me gjenet Eselam Alejkum T gjith duhet ta ndjekim kt rrug q e ndjek Ademi sepse nj gj duhet ta dim se i perkasim All-llahut sepse ai na ka Dhan n kt bot. O belivers retur to GOD before**65279; it is to latee.... Kush deshiron te nenshkruaj peticionin per:"kunder largimit te vajzave me mbulesa nga institucionet arsimore" mund te hyj ne "

Jam 21 vjece dhe kam deshir te informohem dhe ta praktikoj islamin jo pse kam ber mekate por se kam nje zemer dhe shpirt te paster dhe njerzit e paster jan muslimanet pershendetje All-llahu n'a ndihmoft dhe meshiroft shpirterat selamalejkum werahmetullahi webereketuhu allahu ju shperbleft pe po kontriboni per hapjen e kesaj feje siq osht islami edhe deshta muju vet a kini softver per mobil per ezan sikur ne pc qe osht nese ka mundsi muma kthy pergjigjjen ne ket ad [email protected] ni motet nga gjermanija kom ni pytje jom filestare qe une i fali 5 vaktet jum shum elumtur po nuk po di qaq mir e potutna mos po gaboj najsen se edhe qikat e mija jon 9 veqare nijona10 tjetra e as atu spo din po pomunohem qe ti mesoj po potutna mos po hi naj sen ngjynaju kisha lut mem tregu per kit gjer qa kish te boj Selam Alejkum Motra Dhe Vellzri faliminderimi i takon wetem Allahu se usht me i madhi jam e knaqur se jam musliman o ALLAH Namazin kurr Sdu Te Harroj o ALLAh Ku Do Qe jam Ku Do Qe Shkoj te Jem Me Ty AMIN Ju lutem rrespektoni rregullat: Ktu bhen komente pr faqen faljaenamazit.com!! Allahume saliala sejjidina Muhamedin ve ala ali Muhamed. u pershendes t gjithve Pershendetje, ishalla Zoti ju shperblen me te gjiha tmira per ket faqe..sikur tkishit mundsi te beni nji spjegim si falet namazi i sunetve a osht i njejt siq e kini pershkru ju 4 rekate sunet te njejta me 4rekate farz te drekes, gjithashtu kisha dasht me dit se si falet namazi i taravive nese kishit mujt mema kthy nji pergjigje. All-llahu i shperbleft te gjithe ata qe kontribojne ne kete..

Komentet, pyetjet q skan t bjn me faqen nuk lejohen! kometi jem eshte ti lutem zoti qe gjdo fukarajse edhe gjdo te smuti tja largoje smundjte edhe dhymte edhe na ti tutem zoti ton q ena ka fale dhe kena me shire shum per ta ken ne voj eper ta qe jan musliman dhe ta majn fejn ton qe ekan te pastere une dua shum faljen e namazit ajo me mesoj shum dove ato qe ishin me te bukura se xhdo njeri-tjeter une dua faljen e namazit shum dhe zotin edhe muhametin a.s a ta ishin ne zemren time kurr nuk do ti harroj i dua me shpirt e me zemer ne dashurin time jan ato nuk doti ahrroj fjalen me te miren BISMILAHE RRAHMANE RRAHIM DHE ESELAM ALEJKUM ME RAHMETULLA Hana es selam alejku moter, Allahu ju dhashte durim-saber dhe ja lehtsoft dhimbjet Xhemajlit edhe e sherofte,amin Vetem duaja moter mundet ta ndrroj gjendjen per ne te mire prandaj vazhdoni me dua poashtu ju kishe sugjeruar sa ma shum selavate per Pejgamberin tone Muhamedin a.s. burin e kom te smur nga nj smundje e rand cancer ne mushkni per disa jav asht ne spital e deshta me u lut per ta qe zoti ati kofshum fal ti ja zvoglon dhimbjen se as mjekt nuk po mujn me i ndihmu une ato dov sa i di po ja kndoj po ju lutem edhe ju ti knoni atij aj quhet xhemajl Eeselam alekum pejgambert prmendur n kur-an jan 28. Ju pershendes me pershendetjen e banoreve te xhennetit eselamu alejkum we rahmetullahi we bereketuh..

SELAM ALEJKUM kam derin ti pershendes te gjith muslimant posaqerisht shiptart kam knaqsi qe e kini maru kit faqe aq te mrekullushme ju eselamalejkum te gjithve momatalisht jetoj ne amerik po ju kisha lut te gjithe namazin mos e leni se veq namazi ju forcon e ju qecon se tjeter ska ishalla na nimon zoti anemban botes ku jemi e ni dit jemi te bashkuar te gjith muslimanve e te marrum krejt boten ndor allahu ua shperbleft me te mira ket gje te jashtzakonshme,disa nga familja kemi qen te perkushtuar ndaj allahut aq sa kemi pas mundsi por disa skan mund se nuk kan kuptu theksin arab per shqiptimin e duave prej tash e kan mar shum seriozisht ket pun dhe te gjith jemi ne rrug te allahut ishalla,allahu qoft i kenaqur me ju.

selam alejkum allahu ju shperbleft per krejt kte qka e boni per ta shpetu njerzimin nga zjarri i xhehnemit,e sidomos allahu ju shperbleft per faljen e namzit per fillestar qe e keni vendosur ketu ndoshta shpetojm prej zjarrit.allahu ekber.

Leave a Reply

  1. online dating profile examples okcupid reviews 10-Feb-2016 20:58

    Our experts tested every major online dating site, ranking each below based on size, usability, success rate, and more. Browse profiles on any of the best dating sites 100% free: Dating is a free online resource that offers valuable content and comparison services to users.

  2. Trial adult phone chat kcmo 12-Jul-2016 00:36

    Presentation Layer (UI) Presentation layer cotains pages like or windows form where data is presented to the user or input is taken from the user. Hope this article helped you understanding 3-Tier architecture and desiging it. Updated on July 01 2008: Source Code attached Full Name: Sheo Narayan Member Level: Honorary Platinum Member Status: Administrator Member Since: 7/8/2008 PMCountry: India Regards, Sheo Narayan MVP, Author, Writer, Mentor & architecting applications since year 2001.

  3. onda andreas hus online dating 16-Jun-2016 01:47

    It is, perhaps, not difficult to account for the horror – much stronger than that normally felt toward a person of the same sex – with which the invert often regards the sexual organs of persons of the opposite sex.